Шановні гості!

МИ РАДІ ВІТАТИ ВАС НА САЙТІ ГОТЕЛЮ "КИЇВ", ЯКИЙ МАЄ ОДНОІМЕННУ НАЗВУ ЗІ СТОЛИЦЕЮ НАШОЇ КРАЇНИ. ГОТЕЛЬНІЙ КОМПЛЕКС "КИЇВ"-ЦЕ СУЧАСНИЙ ЧОТИРЬОХЗІРКОВИЙ ГОТЕЛЬ З ЄВРОПЕЙСЬКИМ РІВНЕМ ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗА ДОСТОЙНОЮ ЦІНОЮ.

Наш готель відмінно підійде як для туристів в Києві, так і для ділових людей.

Кваліфікований та доброзичливий персонал готелю «Київ» зробить все для того, щоб Вам було у нас затишно і комфортно. Ціни у готелі порівняно невисокі, але якість обслуговування нашого готелю залишається на високому рівні. Ви без проблем зможете забронювати у нас номер, зв'язавшись із нашим менеджером.

Якщо Ви приїхали до Києва з діловою метою або в якості туриста, у нас завжди Ви зустрінете теплий прийом і бездоганний сервіс.

Номери

Ресторани та бари

Конференції та банкети

Салон краси

МІСЦЕ РОЗТАШУВАННЯ ГОТЕЛЮ «КИЇВ»

Готель розташовується в політичному центрі Києва - всього в декількох кроках від готелю знаходиться будівля Верховної Ради, Кабінету Міністрів, Адміністрації Президента і Національного банку. У цій частині міста знаходиться безліч красивих старовинних будинків.

З вікон готелю Ви будете спостерігати мальовничі панорами древнього міста, могутнього Дніпра, Маріїнського палацу і парку. Поблизу від готелю знаходиться станція метро «Арсенальна», неподалік від готелю розташовується Річковий вокзал.

Від міжнародного аеропорту "Бориспіль" до готелю - 40 км. Час проїзду на таксі 25-40 хвилин.
Від аеропорту "Київ" (Жуляни) до готелю - 14 км. Час проїзду 30 хвилин.
Від центрального залізничного вокзалу до готелю 5 км. Час проїзду 10-20 хвилин.

Нас рекомендують на
PlanetofHotels recommended planetofhotels.com